Draw Poker Kurallar

Poker

Masada en fazla 5 kişi oturabilir. Draw Poker kurallarına bakacak olursak; iki blind’le oynanır. Oyuna başlarken oyuncular pota belli bir miktar para koymak zorundadır. Ortaya konulan paralarla ilgili kısıtlamalar limit, pot limit, no limit şeklinde gösterilir. Dağıtma sırası olan oyuncudan sonraki oyuncular tarafından blindlar koyulur. Kartlar oyunculara kapalı olacak şekilde beşer tane dağıtılır ve kimse birbirinin kartalarını göremez. Pasgol giriş ve Pasgol destek sitelerimize üye olmak için tıklayın!

İlk konuşma big blindi yapan oyuncunun solunda oturan tarafından başlatılması gerekir. Draw’ı dağıtıcının solunda oturan oyuncu başlatır. Bütün oyuncular bütün kartlarını bii kereliğine değiştirebilirler. Son konuşma turu da dağıtıcının solunda oturan kişi ile başlatılır. Kağıtlar açıldıktan sonra en iyi ele sahip kişi potu alır. Birden fazla oyuncu aynı değerdeki ele sahip olursa pot bölüştürülür.

Oyun esnasında internet problemleri dolayısıyla oyuncunun oyundan kopsı gibi bi durum yaşanırsa önce belli bir süre tanınır oyuncunun tekrar oyuna girebilmesi için bu süre hala girilmezse kartlar otomotik değişir. Ancak bazı durumlar için oyuncunun eli korunulur.