Sürpriz Kupon

Gunun Kuponu

Sürpriz Kupon

Gais – Östers              İY/MS   2 /1           27.00 

Östers takımı kaliteli oyun oynamayı amaçlayan, ofansif oyunuyla gol yollarında etkili olan bir takım. Golleri buluyorlar fakat, skoru oyun sonuna taşımakta güçlük çekerek puan kaybediyorlar. Gais, temkinli oyun oynayan bir takım.  Östers’in hızlı başlayarak ilk yarıyı önde bitirebileceğine inanıyorum. Gais ev sahibi avantjı ile farkı kapatabilir. Pasgol ve Pasgol destek sitelerimize üye olmak için tıklayın!

 

Hammarby – Elfsborg             İY/MS  2/2          4.45   

Elfsbor 7 maçtır yenilmiyor. Bu kazandığı maçları da ilk yarıda erkenden gol bularak kopardı diyebiliriz. Hammaby evinde dirençli bir takım olmasına karşın Elfsborg’un başarılı bir maç çıkaracağını düşünüyorum. Kazansana Geçtiğimiz hafta karşılaşan iki takım arasında ki maç, Elfsborg’un 3-0 lık galibiyetiyle sonlandı. Elfsborg’a bu maçta güveniyorum. Cazip oranın değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Toplam Oran             120.15

Hazırladığım bu sürpriz kuponu yüksek miktarlarda oynamamanızı tavsiye ediyorum. Kasanızın sizi üzmeyecek küçük bir kısmı oynamanız ile güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Bol şans.