Günün Kuponu 18.07.2017

Gunun Kuponu

Günün Kuponu 18.07.2017

banko

Milan – B. Dortmund         2.5 Üst       1.50

  1. Dortmund haraketli bir transfer dönemi geçirmedi. Genellikle elinde ki oyuncuları tutmaya çalıştı. Milan ise adeta yeniden dizayn edildi diyebiliriz. Leonarda Bonicci, Mateo Musacchio, Andrea Conti, Ricardo Rodriguez, Lucas Biglia, Hakan Çalhanoğlu, Andre Silva transfer edilen oyuncular. Toplam 155 Milyon Euro değerinde transfer geçekleştiren Milan elindeki çok fazla oyuncu çeşitliliği ile baskılı bir oyun tablosu çizecektir. Maçın gollü geçmesini bekliyorum. Pasgol ve Pasgol destek sitelerimize üye olmak için tıklayın!

Samtredia – Karabağ         MS 2       1.95

Samtredia ilk maçta maçta kolay bir şekilde geri düşmüş ve durumdan memnunmuş gibi bir tavır içinde maçı döndürmek için hiç çabalamamıştı. Ciddi defans sorunları yaşayan Kazansana giriş Samtredia’nın turu geçmesini bir mucize olarak görüyorum. Karabağ rakibi mağlup ederek turu atlar.

The New Saints – Rijeka         2.5 Üst      1.85

Rijeka ilk maçı 2-0 kazandı ama aslında farkın açılması gerekirdi. Kaleci birbirinden güzel kurtarışlarla skoru sabitledi.The New Saints’in 3 farklı galibiyetle yenmesi gerekemekte. Ama karşılarında Rijeka gibi defansta iyi ve kontra atakta gerçekten birçok takımdan daha iyi bir takım var. Bol göllü geçmesini bekliyorum. Oranı değerlendirmekte fayda var. Kazansana güvenilir mi ?

Toplam Oran       5.41

Oranlar Bahsine’nin güncel oranlarıdır. Online Bahis Siteleri’nin yüksek oranları ve birbirinden değerli avantajları ile kazanmanın tadını çıkarın.